زیرپورتال استان کردستان
منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
تبليغ ها
آموزش
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار آرشيوي
اداری مالی
تحصیلات تکمیلی
تربیت بدنی
جستجو
رويدادها
زمان ديجيتال
زمان عقربه اي
متون عمومي
منو
ورود كاربران
همايش ها
ورود كاربران
بيشتر
اخبار
 
کرسی آزاداندیشی دانشجویی با موضوع: انتخابات 96 با حضور جمع زیادی از دانشجویان و علاقه مندان در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور مرکز سقز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان کردستان، در ابتدای این مراسم علیرضا شریفی رئیس دانشگاه پیام نور مرکز سقز مطالبی درخصوص اهمیت انتخابات و مشارکت اجتماعی بیان نمود و گفت: مردم در تمامی صحنه ها و انتخبات حضور پرشور داشته و سرنوشت خود را به شیوه ای مناسب رقم زده اند، لذا باید با مشارکت آگاهانه، به توسعه جامعه و کارآمدسازی سیستم اجرایی کشور کمک بنمائیم.
در ادامه نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران کردستان به وجه تمایز انتخابات در ایران با سایر کشورها اشاره و اظهار داشت: شرکت در انتخابات هم حق و هم تکلیف بوده و مشارکت در آن به معنای پشتیبانی از ارزش ها می باشد
حجت الاسلام باباشاهی به تنوع فرهنگی موجود در کشور اشاره کرد و گفت: علیرغم این تنوع ها، انسجام خاصی در کشور وجود داشته و همه روی منافع ملی و اصول اسلامی و رهبری جامعه توافق نظر دارند
وی مشارکت مردم را از ارکان قدرت در کشور دانست و گفت: حضور گسترده در انتخابات، باعث حل مشکلات داخلی و خارجی و دفع تهدیدات و توطئه ها می شود.
در ادامه مراسم برخی شرکت کنندگان به بیان نظرات و سوالات خود در حوزه انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، برنامه کاندیداها، وضعیت اجرایی کشور، مطالبات و مشکلات مردم و... پرداختند و سخنران مراسم نیز توضیحاتی ارائه داد.
در پایان تئاتر دانشجویی به سرپرستی سیروان رضازاده با موضوع انتخابات اجرا شد.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما