زیرپورتال استان کردستان
منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
تبليغ ها
آموزش
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار آرشيوي
اداری مالی
تحصیلات تکمیلی
تربیت بدنی
جستجو
رويدادها
زمان ديجيتال
زمان عقربه اي
متون عمومي
منو
ورود كاربران
همايش ها
ورود كاربران
بيشتر
اخبار
 
تریبون آزاد با موضوع انتخابات با حضور صدا و سیمای استان کردستان در دانشگاه پیام نور بیجار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان کردستان، تریبون آزاد با حضور دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام نور مرکز بیجار با موضوع انتخابات در محوطه این دانشگاه برگزار شد. و دانشجویان در این برنامه درخواست های خود را از رییس جمهور آینده بیان نمودند.    
یکی از دانشجویان ترم آخر کارشناسی حقوق با قرار گرفتن در جایگاه مورد نظر گفت: با داشتن منابع نفتی و گازی جهان در کشور ایران، آیا واقعا جایگاه مردم شریف ایران این است که در فشار و مشقت زندگی کنند؟
وی افزود: ایران کشوری است که بر روی بزرگترین منابع نقتی و گازی جهان قرار دارد، اما مردمانش از کمترین رفاه و آسایش برخوردار نیستند!!!
این دانشجوی در ادامه بیان داشت: شان و شخصیت مردم ایران این نیست که سر ماه منتظر یارانه 45 هزار و 500 تومانی باشند که آنهم به لطف دولت نهم و دهم محقق شد.
وی از رئیس جمهور درخواست داشت: که وضعیت مردم را ببینند البته نه مردم خیابان سعادت آباد و فرشته در تهران را که از بهترین امکانات و رفاه کامل برخوردار هستند، بلکه مناطق محرومی که به صورت شبانه روزی از مرزهای ایران دفاع می کنند اما برای نان شب خود محتاج یارانه نقدی هستند و در یک کلام آقای رئیس جمهور حال مردم ما خوش نیست .
 یکی دیگر از دانشجویان رشته حقوق دانشگاه پیام نور بیجار بیان داشت: در انتخابات باید به کسی رای بدهیم که دروغ نگوید و به شخصی رای بدهیم که تنها برای یک عده منفعت نداشته باشد.
وی گفت: رییس جمهور باید درکابینه خود از قشر جوان و فرهیخته استفاده کند.
این دانشجو تصریح کرد: با توجه به اینکه بیکاری مشکل اصلی جوانان امروزی است، متاسفانه از کارآفرینی هم حمایت نمی شود و هیچ سرمایه ای در اختیار کارآفرین قرار داده نمی شود.
وی خاطر نشان کرد: مشکل ما بیکاری نیست،مشکل ما وجود افراد سه شغله و چهار شغله در جامعه است.
یکی از مدرسین دانشگاه های بیجار نیز در این تریبون آزاد با تاکید بر حضور پر شور جامعه دانشگاهی در انتخابات روز 29 اردیبهشت، اظهار داشت: غفلت و سهل انگاری در انتخابات موجب به بیراهه رفتن نظام می شود.
این مدرس دانشگاه تاکید کرد: در انتخابات با انتخاب فرد اصلح باید به کسی رای بدهیم که اخلاق مدار باشد و دارای برنامه باشد و دور از هرج و مرج باشد.
یکی دیگر از دانشجویان با قرار گرفتن در پشت تریبون اینگونه سخن خود را آغار نمود که کاندیداها با وعده های دروغین مردم را گول نزنند، جلوی فساد را بگیرند، این همه اختلاف طبقاتی در کشور اسلامی برای چه است؟؟
وی بیان داشت: رییس جمهور چرا جلوی دزدی و غارت را نمی گیرد، وقتی می بیند یکی از وزیرانش در حال سوء استفاده از بیت المال هستند چرا به آنها تذکر نمی دهد و جلوی آنها را نمیگرد؟؟
در این تریبون آزاد یکی دیگر از دانشجویان با قرار گرفتن در پشت تریبون گفت: اولین و آخرین درخواست ما از کاندیداها، اشتغال، اشتغال و اشتغال است.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما